• eski şehvetle yazmak istemeyen insan

  1.
  ben olan insandır.

  içimdekileri rahat rahat dökemememi bir kenara bırakıyorum, ağır, yapıcı ve gerekli olacak şekilde yaptığım eleştiriler yüzünden sürekli olarak çaylak cezası alıp uzaklaştırıldığımdan dolayı gelişiyor bu durum.

  tamam arada sırada kişisel olarak da sinirlenip, bazı hakaretvari kelimeler kullanıyorum bunu kabul ediyorum. ama asla durduk yere değil!

  başka platformda takılayım diyorum, elim ayağım gitmiyor. yıllardır burada yazmaya alışmışım, ulu yoksa alayı yok mantığına girmeye başladım. ne yapmalıyım bilemedim.

  başka platform dedim diye umarım çaylak olmam tekrardan. iyi akşamlar!
  -1 ... nivna
 • ağır ve yapıcı eleştiri sonucu silik yemek

  1.
  bu aralar sıkça başıma gelen durumdur.

  burada da fikirlerimizi özgün bir şekilde belirtemeyeceksek nerede sinekleneceğiz lan biz?

  güvendiğim dağlara kar yağiyi ya.
  3 -3 ... nivna
 • müzik vs 250 gram

  1.
  bir versus.

  ama iddia ediyorum, müzik tutkunu ve tanrıdan daha değerli yuzırlarımızın %80'ni müziği seçecektir.

  ben de 'müzik' diyorum.

  evet 250 gram gibi içine girip çeşitli fanteziler yapamazsınız, ama müziğin gerçekleştirdiği bazı ritüellerle ruhunuzu muazzam bir şekilde orgazm ettirebilirsiniz. ve samimi söylüyorum ki, bu ritüeller, o beyaz beyaz fışkırttırmalardan 200kat daha zevk vericidir.

  oğlum müzik lan bu, boru mu?

  show make me move babe ♪♪ anladın?
  1 -1 ... nivna
 • whatsapp mesajlarının silinmesi

  1.
  cia takibe almış seni. ayvayı yedin adamım!
  6 ... nivna
 • mr vercetti

  1.
  gta vice city'nin baş karakteri.

  ilk zamanlarda hiç bir vasfı olmayan kıçı b*klu standart bir insanken, zaman geçtikçe vice şehrinin en baba adamı olmayı başaran ultra t*şşaklı bir karakterdir. soyadının başına mr kelimesini bu sayede kazandırmıştır.

  ha bir de, ismini hatırlamadığım bir mağazada, sadece karakterimize özel mr vercetti kıyafeti de bulunmaktadır. çok şık bir takım elbisedir.

  peki neden tommy vercetti başlığına değil de, mr vercetti başlığına yazdım? cevap çok basit. tommy vercetti başlığında karakterimizin genel hikâyesinden, potansiyelinden bahsedilirken, ben ise vice şehrinde ne kadar ağırlığı olduğu, ne kadar güçlü ve zeki bir karakter olduğunu vurgulamamdır.
  4 ... nivna
 • fantastik bir rüya görmek

  1.
  aslında fantastik değil. ama gerek atmosferiyle, gerek de konseptiyle bu adı layık gördüğüm uber ötesi bir rüyadır.

  öncelikle şunu belirtmeliyim; bu bahsettiğim mekâna nasıl geldim, ya da hangi amaçla geldim hatırlamıyorum. hatırladığım tek bir şey var, sadece o an. bu entry'de o anı okuyacaksınız. hatta size tavsiyem, okurken de beyninizde mekânın tasarımını yapın. elbette benim gibi hissetmezsiniz, ama etkilenebilirsiniz.

  evet gelelim rüyaya. devasa bir deniz üstü köprüsü var. tarz, boğaziçi köprüsü. fakat ondan kat kat daha büyük bir köprü. yanımda da küçük bir erkek çocuğu. köprüden geçiyoruz. hava şartları da o ana özel ki, oldukça lodosluydu ve sisliydi. altımızdaki denizi zar zor görebiliyorduk. sanki uçurumun üstüne köprü konulmuş gibiydi. geçmeye devam ediyoruz, biraz ilerledikten sonra köprünün bağlantılarının sağlandığı kalın, uzun bir demir halat var biliyorsunuz. ne hikmettir ki, o halat köprünün tabanından bağlanmış. her neyse, dikkatli falan geçtim derken, yanımda ki çocuk o halata takılıp aşağı düşmesin mi? lan ciddiyim, çocuk takıldı ve köprüden aşağı denizin serin sularına doğru düştü. okurken çok basit geliyor değil mi? gelmeye devam etsin, çünkü her rüya kişiye özel. bununla da bitmedi. tutamadım lan çocuğu. dikkat et dememle kalmayıp çocuk uçtu aşağı.

  ağlıyorum, ne yapacağım ben? bir çocuğa sahip olamadım vs kahroluşlara girerken, eve doğru gidip çocuğun babasına bu durumdan bahsetmem gerekiyor. çünkü ne hikmettir ki babası onu bana emanet etmişti. artık ne için emanet etti bilinmez. babasının yanına vardım. babası direk sordu zaten, çocuğum nerede? diye. neler olduğunu soğuk kanlılıkla anlattım. anlattıktan sonra adam çok enteresan bir şekilde sakin kalmayı başarıyordu. ben dayak yerim, en kötü geberip giderdim diye düşünüyordum. adam sakinlikle karşıladı. plan yapmaya başladık birlikte, bu çocuğu nasıl oradan kurtarabiliriz şeklinde. rüya ya işte, o çocuğun denizin derin ve serin sularında geberip gideceğini nereden kestirebileceğiz? her neyse, plan falan yapıyoruz derken uyanıverdim. ve içimden dedim ki; iyi ki de rüyaymış.

  bu rüya bu kadardı. bilirsiniz, benim için oldukça ilginç ve etkileyici gördüğüm rüyaları buraya yazıp aktarmaya çalışıyorum. saçma sapan analiz ettirip tabir dilenmek gibi bir niyetim yok. sadece içimi dökmek istedim o kadar.

  tünaydın!
  ... nivna
 • zonguldak ta oğlunu kurban etmeye çalışan baba

  1.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2132550/+

  allah yolunda, 16 yaşında ki oğlunu bildiğin kurban bayramından hallice kurban etmeye çalışan baba, neyse ki kafayı gövdeden ayıramayıp çocuğun ensesine ıska yaparak gerçekleştirememiş. işin tuhaf tarafı ise, çocuğun da bunu onaylaması. ya kardeşim, bak cidden ben bir gün fıttırırsam net diyorum bu ülkenin cahil toplumu yüzünden fıttırırım.

  ama insanları da bir yandan suçlayamıyorum, çünkü yıllardır din denen saçma sapan inanışlarla büyük bir şekilde kandırıldılar, ve devam ediyorlar.

  tuhaf gördüğüm bir tuhaf konu ise, bu herif müslüman olmasına rağmen, erkek çocukları kurban edilmesin diye sözde tanrı olan allah'ın gökten koyun kuzu indirmesini bilmeyip, nasıl böyle bir işe kalkıştığı? senin zihniyetinle kardeşim. haydi hepimiz el ele tutuşup kurban bayramında çocukların kafalarını gövdelerinden ayıralım. bayramlarda allahu ekber deyip koyunların, kuzuların kafalarını gövdelerinden ayırıp hayvan katliamı yapmak az geldi anlaşılan.

  yok yok, bu toplumun acilen araştırmayı, bilgi sahibi olmayı, sorgulamayı ve eleştirmeyi öğrenmesi gerekiyor. yoksa daha çook can alınır, b*ku b*kuna kan akıtılır.

  sabah sabah ruh sağlığımı bozdunuz!
  8 -1 ... nivna
 • 192 boyunda 88 kg 37 cm kola sahip olmak

  1.
  haydi karılarrrr.. adres belli! kapiş?
  ... nivna
 • wolfteam classic

  3.
  niye utanayım dostum? burada elalemin abuk subuk namus meselelerini konuşacağımıza, tüm ülkenin s*kindirik olarak bildiği bir oyun hakkında konuşmayı tercih ederim. ayrıca benim hangi alanda, hangi olaya entry gireceğim kimseyi ilgilendirmez! çekemiyorsan da basarsın eksiyi olur biter. laga luga yapmayın bana burada şimdi.
  2 ... nivna
 • 5 mart nivna nın maaş alması

  1.
  evet, ben de 5 martta maaş alacağım. hemide asgari hıhh!

  yok futbolmuş, yok maçmış pek ilgimi çeken şeyler değil. şu s*çtığımın sol frame'ine, mobilde orta frame işte bunu da ben mi söyleyeyim? sol frame'e farkındalık katmak istedim. kısır döngülerinizden bıktırdınız!

  neyse, asıl konumuza gelelim. ben maaş alıyorum lan! oğlum bu çok iyi bir şey değil mi? ya da ben aşırı fakir olduğum için mi bu kadar yüceltiyorum, daha almadığım 3-5 kuruşu?

  ulan para bu paraaaaa! lan ben paralanıcam zkkzkdji

  not: bu entry boş yapılmak için girilmiştir. 12 saat boyunca, yoğun toz toprak ve maksimum gürültü eşliğinde, muazzam yorgunluğun içe vurmasından sonra bu şekilde dışarı vurulması amaçlanmaktadır. ayrıca yorgunluktan dolayı da, entryi giren kişinin beyni şuan da %100 işlev icra edemiyor.

  öff ben ne anlatıyorum ya? gidin bakın işinize işte.
  ... nivna
 • gece gece mest eden uber sözler

  1.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2121083/+
  1 -1 ... nivna
 • 25 yaşında bir kıza aşık olmak

  1.
  23 ve 27 yaşlarındaki kadınların verdiği zevki vermez. 27 yaşıma göre biraz sıkıntılıydı, ama 18 yaşındayken 23 yaşındaki bir kadına tutulmak benim için muazzam bir deneyimdi.

  umarım tecrübe edersiniz ne diyeyim?
  2 ... nivna
 • sözlüğe girince moralimin bozulması

  1.
  umduğun yuzırdan mesaj almamışsındır.

  o yüzden evet.
  3 -1 ... nivna
 • zvuch

  1.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2120012/+

  rusya'nın en büyük, ve bana kalırsa en gelişmiş müzik servisiyle tanışın;

  "zvuch" rusça telaffuzu ile "zvooq"

  bu servisle, yaklaşık 1 hafta önce karşılaştım. youtube'da arayıp da bulamadığım remix'i, hani olur da google'da bulursam diye bir aratayım dedim. 3. sırada bu servisin sitesi listelendi. hemen altında da aradığım remix yazıyordu. dedim nivna, kesin buldun oğlum şarkıyı. siteye bir girdim, hem şarkının orijinali, hem de aradığım remix kabak gibi oradaydı. adamlar koca bir arşiv yapmışlar. tamamen şans eseri karşılaştım.

  kitaplığı çok geniş. açıkçası ben çok şaşırdım. bir rus servisi olarak, bir de hani ismiyle, cismiyle ilk defa karşılaşmamdan dolayı, hani çoğu aradığım şarkı bulunmaz diyordum. çünkü bu servisin bilinmiyor olduğunu düşündüm. ama yanılmışım, türkçe'de dahil şu ana kadar arattığım tüm şarkıları buldum. yani inanılmaz bir servis, şansım baya yaver gitmiş. sadece orijinal şarkıları değil, bir çok remix'te bulabilirsiniz. sınırınız yok bu servisle!

  ayrıca yeni keşfettim, radyo özelliği de mevcut. ben biraz göz gezdirdim, rus radyoları listelendi. bilmiyorum ne kadar dinlersiniz ama, radyo da dinleyebiliyorsunuz.

  arattığınız şarkıyı, bir tıklamayla dinlemeye başlayıveriyorsunuz. hızlı ve kolay bir kullanıma sahip. aynı zamanda yandex, ok.ru gibi mail servislerini de desteklemekte. bu servislerden birinde hesabınız varsa, hesabınıza kolayca giriş yapıp servisten daha fazla yararlanabiliyorsunuz. çalma listesi falan oluşturabilirsiniz mesela. ama hesaba giriş yapmasanız bile, şarkılardan yararlanabiliyorsunuz.

  play store'da bu servise ait herhangi bir uygulama yok. belki google'da vardır diye düşünerekten, apk aramaya koyuldum. ama apk'da bulamadım. böyle bir servisin uygulaması olmaması beni oldukça hayal kırıklığına uğrattı. site tamamen rusça, belki fazla kurcalayabilirsem sitesinde apk bulabilirim. böyle bir servisin uygulamasının olmaması imkânsız. araştırmaya devam edeceğim.

  ruslar kesinlikle müzik sektöründe çok başarılı. ben zaten şaşırmadım bu servisin kalitesiz olduğunu düşünmezdim, çünkü rus servisi. ki rusya'nın sadece müzik servisleri değil, mail servisleri ve haberleşme uygulamaları gibi genel yapıtlarda da çok başarılılar. (bkz: yandex) (bkz: telegram)

  eğer bu servisin bir apk'sını bulursam, youtube music'i tamamen çöpe atacağım. gerçek kaliteyi bu serviste buldum çünkü. başka da söyleyebileceğim bir şey yok. bu servisle yeni tanıştım, aşırı fazla bilgi edinmedim. site rusça, fazla hareket de edemiyorum. ama zamanla çözeceğim.

  siz de aradığınız şarkıları, tek bir tıklamayla dinlemek istiyorsanız servise bir göz gezdirebilirsiniz.

  dikkat! youtube'da bulamadığınız şarkılar karşınıza çıkabilir. haydi bakayım!

  https://wwv.zvuch.com/
  6 ... nivna
 • bitmeyen askerlik rüyaları

  1.
  28 ocak'ta askerden geleli tam 2 ay olacak. ben halâ askerlik rüyaları görmeye devam ediyorum. bu entry de, 2 tuhaf konudan bahsedeceğim. geçelim bakalım.

  1) her gördüğüm rüya, "terhis olmaya yakın" zamanlardan oluyor. nedense sürekli terhisimin yakın olduğu zamanları görüyorum. bunun aslında normal olduğunu biliyorum, çünkü askerliğimin bitimine 20 gün kala, beni ve bazı arkadaşlarımı karakoldan "bölüğe" tekrar yolladılar. o kadar zor zamanlar geçirdik ki arkadaşlarımızla birlikte. aslında askerliğimizin 160 gününde meğersem kebap gibi bir psikolojimiz varmış. asıl psikolojiyi, son 20 gün kala kırmışız. adapte olamadık ortama, sisteme. ulan son 20 gün kala yerimizden oynatmak nedir? tabii yollarlar, çünkü biz diğer "er" rütbesi taşıyan pasif askerler gibi değildik. sesimizi çıkarıyorduk, dişimizi gösteriyorduk. baş edemediler, kendilerine göre de olması gerekeni yaptılar zaten. biraz uzun oldu ama, sürekli rüyamda terhis olmaya yakın günleri görmemin en büyük sebebinin bu olduğunu düşünüyorum.

  2) askerdeki en yakın, ve günlerce aynı görevi paylaştığımız arkadaşımı gördüm. görmem normal, çünkü 160 gün boyunca aynı yerde görev yaptık. Sonra biz postalanınca, o karakolda kalmıştı, onunla ayrılmıştık sonra. onu görmek değil de, asıl meseleyi aktarayım sizlere. bu arkadaşla askerde çok yakın olmama rağmen, askerliğimiz bittiğinde sivile döndüğümüzde aramızdaki bağları tamamen koparmasıdır. yani, en basitinden anlatmak gerekirse böyle. sivile geldiğimizden itibaren, birdaha ne telefonlarımı açtı, ne de arayıp sordu. mesaj atmaya çalıştığımda ise, "birdaha beni arama" kardeşim gibi bir cevap aldım. derdi ney lan bunun? bakın, 160 gün boyunca bu şahısla aynı görevi paylaştım ben. görevi falan da s*ktir edin. badimdi lan bu benim! üstümde yatıyordu herif. badisini de geçtim, boş zamanlarımızda beraber hep müzik dinlerdik hem radyodan, hem de onun tuşlu telefonundan. kısacası askerlikte geçirdiğim zamanların %80'nini bu adamla geçirdim. ayrıca sürekli diyorduk, sivile gidince de konuşacağız, birlikte oyunlar oynayıp şarkı yorumlayacağız gibisinden. yani onca geçen günün ardından neden böyle bir hale büründü arkadaşlığımız bilmiyorum. sonuç itibariyle, bu adamla 2 aydır herhangi bir ulaşım, ve etkileşim sağlayamıyorum. her ne kadar içimden "ya siktir et oğlum değer vermeyen pisliğin tekiymiş, üzülmeye değmez" gibi şeyler desem de, içten içe duygusal olarak halâ çöküşteyim. üzülüyorum arkadaş. neyse, rüya diyorduk,

  yani bu gece rüyamda, bu bahsettiğim şahsı gördüğümde acayip kötü hissettim. zaten psikolojik olarak askerlikten uzaklaşmak oldukça zor, bir de bu herif rüyama girip psikolojimi iyice alt üst ediyor.

  neyse, bir anda ilham geldi mi böyle uzun şeyler yazabiliyorum işte. artık bitirme vakti.
  5 ... nivna
 • dararara diri darı daranınaay

  1.
  aa hayır hayır, ben demiyorum. bu adam diyor;

  https://youtu.be/OAqQr6hLZ9c
  3 -1 ... nivna
 • bir zamanlar nivna

  1.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117912/+

  bir zamanlar, yazarlığı tez zamanda eline almak isteyen bir yuzırdı nivna.

  neden peki? çünkü o b*k püsürün arasında sadece bilgi vermeyi amaçlamıştı. başarılı da olmuştu zaten. ortalama ne kadar sürede yazar oldu tam olarak hatırlanamıyor, ama 1 hafta gibi bir sürede olduğunu düşünüyorum.

  şunu farkettim, o zamanlarda girilen entryler bilgi içerici olsa da, devamlı tek cümle ile girilen vasat entrylermiş. ve verilen bilgiler de cümle kıtlığından dolayı çoğu zaman yetersiz kalmış.

  ama olsun, yine de o yıllarda o kadar b*k püsürün arasında ilaç gibi gelen bir yazar olmuş nivna.

  o zamanlarda girdiğim entrylerle şuan ki girdiğim entryleri karşılaştığımda, ne kadar değiştiğimin farkına çok net varabildim. burası beni çok değiştirmiş.

  bu yazarın son hali ise;

  https://m.uludagsozluk.com/e/44264561/
  1 -2 ... nivna
 • karşı cinsle dans etmek

  1.
  yapması keyifli eylemlerdendir.

  size minnak bir taktik vereyim, (bu kıyağı her zaman yapmam) dans sırasında, kadının belinden yavaşça kavrayıp, hafif bir şekilde o ne olduğunu anlamadan, minnoşça kaldırıp ayaklarını milim yerden kesin. kadına cinsel bir mesaj göndermiş olacaksınız. dans sırasında, her iki cinsin oluşturduğu ve bağdaştırdığı akımı güçlendirmiş olacaksınız. böyle bir durumda, dans etmenin keyfine 2 kat daha fazla varmış olacaksınız.

  son derece tahrik olacaktır!
  1 ... nivna
 • ansızın gelen whatsapp mesajı

  1.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117681/+

  durduk yere, ortada hiçbir b*k yokken olabildiğince böyle mesajlar alın.

  insansınız siz! kendinizi yalnız hissetmemeniz lazım.

  (bkz: sürü psikolojisi)
  2 ... nivna
 • hal hatır sorulmaması

  1.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117522/+

  açıklamama gerek var mı? ben yeterince açık olduğunu düşünüyorum.

  evet, bu hayatta tanıdığım, günlerce, haftalarca ve aylarca hal hatır sormayan insanlar var.

  bu şahıs her ne kadar yazmayı bilmese de, hal hatır soruyor lan en azından. merak ediyor, düşünüyor. kendine bunu huy edinmiş.

  kendimi bir yandan şanssız, ama şu tip olaylara şahit olunca da biraz olsun şanslı hissediyorum.

  halinizi hatrınızı soran insanlardan uzaklaşmayın, kırmayın, onlara değer verin. hak ediyorlar çünkü.
  2 ... nivna
 • yeni şeyler getiriyorum