• pokemon go

  1098.
  kalmadı.
  ... nivna
 • iphone varken başka telefon kullanmak

  16.
  enayilik değildir, tercih meselesidir.

  benim tercih sebebim de tamamen "kişiselleştirme" odaklıdır. sayısız uygulama ve uygulamalardan türeyen olağanüstü ek yazılımlar. ve efendim, hatrı sayılır derece de bilgi sahibi olunulursa da, elbette "root"u da ekleyebiliriz.

  kimisi parasızlıktan, kimisi de zevklerine göre kullanır. kimse kimseyi bağlamaz, enayi dediğiniz adamların da g*tlerini tırmalamaz.

  s*ktirin gidin şimdi.
  1 ... nivna
 • kyk borcumu ödemiyorum

  40.
  ödetirler.
  1 ... nivna
 • uludağ sözlük

  22273.
  saçma sapan sebeplerden ötürü sürekli çaylak cezası almamdan dolayı, eskisi gibi yazma hevesi bıraktırmayan sözlüktür. nerede mal ordusu, nerede süprüntü topluluğu varsa hepsiyle uğraşıp ruh sağlığımı tehlikeye atmam da cabası.

  en kaliteli yazarlarınızdan birini kaybetmek üzeresiniz!
  1 -1 ... nivna
 • zengin kızla evlenmek

  22.
  bir türlü yapılamayan eylemdir.

  elbet bir gün üstad!
  ... nivna
 • mesaj alımı açık yazar

  5.
  eleştiriye açık olmak herkesin harcı değil!
  2 -1 ... nivna
 • ifeelsomuchbetter

  15.
  neredeyse her entrysinin 1 cümle ile oluşması itibari ile, vizyonsuz olduğunu aklına getirdiği her harfi tek bir cümle ile tamamlamaya çalışmasıyla net bir şekilde kanıtlayan yazar.
  6 -1 ... nivna
 • yazarların şu an dinlediği şarkılar

  45629.
  siz kaliteyi çok yanlış anlamışsınız..

  asıl kalite budur;

  https://youtu.be/b5XHL3HbbaA

  (bkz: luciantune)
  ... nivna
 • mucize doktor dizisi

  206.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2151885/+

  final kararı alınmış.

  bu diziyi ilk sezonda aşırı derece de takip ediyordum, inanılmaz bağımlısı ve fanatiği olmuştum. ama ne hikmettir ki, dizi 2.sezonda 1.sezonun tadını tam olarak verememişti ve ben de eskisi gibi büyük bir şehvetle takip etmiyordum. ama yine de ilk sezonun hatrına az buz da izliyordum.

  yine de final yapacağına fazlasıyla üzülsem de, yerinde bir karar olduğunu düşünüyorum. çünkü büyük şekilde değişikliğe giden senaryo, beraberinde ani oyuncu değişimleri, ve hikâye akışını baştan sona kadar yeniden şekillenmesi gibi etkenler getirdiği için, final yapması kaçınılmaz gibi duruyor bu noktada.

  ayrıca, dizide zaten her bölümde hep aynı şeyler oluyor. hastalar geliyor, özel hayatlarına değiniliyor, asistanların aşk oyunlarıyla şıkı fıkı olunuyor falan. ortalama bir izleyici, zaten ilk sezona göre fazlasıyla değişiklik ve monotonluk sezdiğini anlayacaktır. hatta hastaların derinleme hikâyeleri, ilk sezona göre fazlasıyla vasat gibi geliyor bana. ki öyle de zaten. ellerinde daha fazla senaryo da kalmadığını düşünüyorum.

  fakat final yapmasının sebebi bunlar da olmayabilir. belki kanalla, veya da bazı lisans işleriyle tam olarak şe edememiş olabilir. yani tam olarak bilmiyorum. sonuç itibariyle, 27 mayıs günü 64.bölümde final yapacağı resmi olarak duyurulmuş.

  canınız sağolsun ne diyelim! yine de bizlere, bu güzel ülkeme böyle farkındalık katan bir dizi izlettiğin için tüm ülkecek teşekkür ediyoruz sizlere mf yapım.

  edit: camdaki kız ve bir zamanlar kıbrıs reytinglerin içinden geçmiş zaten. dizinin genel izleyici kitlesi ayaklanma çıkarsa da, bu karardan döneceklerini sanmam. çünkü son 2 hafta öncenin reyting sonuçlarına baktığımda, mucize doktor'un 6., 7.sıralara kadar gerilediğini görmek, bende bir şok etkisi bıraktı. geçmiş olsun!
  ... nivna
 • herkesle arası iyi olan insan

  188.
  bir insan müsveddesinin, kadın veya da genel arkadaş ortamında prim yaparak öne çıkabilmek için ''piyon'' olarak kullandığı insan türüdür.

  genelde özgüvensiz, pısırık andavalın tekidir. ota boka güler, espiri yeteneği berbattır. tek derdi iyi olmak ve diğer insanlardan iyilik beklemek. ama her seferinde iyilik yerine, son derecede kötülüklerle ve aşırı şekilde aşağılayıcı şeylere maruz kalmaktadır.

  psikolojisi yerle bir olan insandır. tek yaşama amacı, ''iyi bir insan'' olmaktır.
  1 -1 ... nivna
 • ortaasyadan geldiysek neden çekik gözlü değiliz

  68.
  ben çekik gözlüyüm. kendi adınıza konuşun bence.
  1 ... nivna
 • uzun entry giren yazar

  26.
  sanılanın aksine keriz değil, sözlüğü gerçek bir şekilde kullanıp ruhunu tanım yapmaya ve hakiki bilgiler vermeye adayan yazardır.

  sayenizde tüm enerjileri kendileriyle çelişiyor, ama olsun asla yılmamalılar.

  https://www.uludagsozluk.com/e/44659569/ güzünüze gözünüze sokmaktan büyük mutluluk duyuyorum!
  6 -4 ... nivna
 • anonim hesap

  35.
  (bkz: reverb) allah'a emanet.
  2 ... nivna
 • nickine bakarak sevilebilecek yazarlar

  31.
  nicklerine bakarak sevemedim? haydi biraz daha gevşetip sempatik yaklaşmaya çalışayayım dedim, psikolojim yerlebir oldu.

  tamamen dayatma olduğunu düşündüğüm bir liste.
  3 -1 ... nivna
 • tam şu an ne yapıyorsunuz

  95.
  adam jensen dinliyorum.

  gelsene neyi bekliyorsun?
  ... nivna
 • gecenin şarkısı

  35307.
  kaçmak istedim, hayatımı silahla yaşamak istedim
  beni hayrete düşürdü ama hala canlıyım
  uçmak istedim, güneşi ve gök yüzünü hissetmek istedim! demiş burada unlike baba!

  fake smiles, real memories adlı albümü için çıkaran, sözleri kendi yazıp kendi okuyan, miksini ve master'ını da kendisi yapan, inanılmaz prodüksiyon kalitesine sahip olan unlike pluto'nun mükemmel ötesi bir yapımıdır.

  ♪ unlike pluto - jolt ♪

  bu şarkı çok şey ifade ediyor!
  1 ... nivna
 • 2010 yılından akılda kalanlar

  31.
  metin2

  sus!
  ... nivna
 • sözlükten erkek düşürmenin çok zor olması

  11.
  ne de olsa maymunluk içlerine işlemiş.

  bir düşünce.
  -2 ... nivna
 • eski şehvetle yazmak istemeyen insan

  1.
  ben olan insandır.

  içimdekileri rahat rahat dökemememi bir kenara bırakıyorum, ağır, yapıcı ve gerekli olacak şekilde yaptığım eleştiriler yüzünden sürekli olarak çaylak cezası alıp uzaklaştırıldığımdan dolayı gelişiyor bu durum.

  tamam arada sırada kişisel olarak da sinirlenip, bazı hakaretvari kelimeler kullanıyorum bunu kabul ediyorum. ama asla durduk yere değil!

  başka platformda takılayım diyorum, elim ayağım gitmiyor. yıllardır burada yazmaya alışmışım, ulu yoksa alayı yok mantığına girmeye başladım. ne yapmalıyım bilemedim.

  başka platform dedim diye umarım çaylak olmam tekrardan. iyi akşamlar!
  -1 ... nivna
 • telefon önerisi

  3.
  huawei kullanıyorum, memnunum. ayrıca ses çıkışı da 24 bit hi-res destekliyor. yeme de yanında yat!

  samsung mamsung geride dursun az.
  1 -1 ... nivna
 • yeni şeyler getiriyorum