• 92 yaşındaki kadına tecavüz eden adam

  6.
  haydi medyamız feminist, abartıp abartıp toplumu farklı akımlara sokuyor diyoruz, ama bu kadarı da pes arkadaş!

  bir erkek olarak ben ne diyeceğimi bilmiyorum. medyaya kızarken kendi cinsimizden kazıklar yemeye devam ediyoruz. hem de çitayı her defasında daha fazla yükseltme gibi yetenekleri mevcut.

  iflah olmazsınız siz yolunuzu s*ktiklerim!

  çürü hapislerde a*k nekrofilisi.
  1 -2 ... nivna
 • neden zenginlerden nefret edilir

  26.
  fakirler tarafından kıskanıldıkları için.

  bakın ben inanılmaz derece de fakirim. evet fakirim lan! utanılacak, sıkınılacak bir şey yok. ayıp da değil. zengin bir ailem, inanılmaz derece de gelir getirecek bir işim, ya da herhangi bir kazanç sağlayacak imkânım olmadı.

  kıskanmıyorum. neden? çünkü paralarıyla karakterlerini bir tutmuyorum. para musluğuna sahip olan bir çok kişi tanıdım. para içinde kaybolup karakteri karakterliğinden çıkan, ya da parası olduğu halde karakteri insanlığına sıkıca tutunan adam gibi adam insanlarla da karşılaştım.

  karakterleri bozulmasın. kıskanılacak bir şey yok. çünkü onların aileleri, sahip olduğu statüye, güce kolay kolay sahip olmadı. bırakın da kazansınlar. buram buram emek kokuyor çünkü.

  peki bizim ailelerimiz ne yaptı? ilkokul 5'ten sonra okulu bırakıp, iş hayatına zor yoldan atıldılar. amelelikle bir yere gelineceğini sandılar yıllarca. tabi burada büyüklerimizin payı da büyük. sonuçta o zamanlarda şartlar çok farklıydı. neyse, aile falan diyorduk. zenginlerin aileleri kafalarını kullanıp köpek gibi stratejik bir şekilde çalışıp statü sahibi olmaya çalışırken, bizim ailemiz de 3-5 kuruşa amelelik yapmaktan ileri gidemedi. kafalarını kullanıp da iyi yerlere gelemediler. onları suçlamıyorum, çünkü o zamanın şartları çok çok zordu, ve köy yerinde ne imkân vardı, ne de güç.

  şimdi gelelim asıl kişiye. ulan a*ınakoduğumun andavalı, sen kazanmak için ne yapıyorsun? götünü sermişsin oraya, armut piş ağzıma düş misali kolay yoldan para gelmesini beklerken, bir de utanmadan zenginleri kıskanıyorsun. sen kendin için ne yapıyorsun? haydi o zengin aileye sahip olanlar şanslı, ama senin ailen bu şekildeyken sen nasıl g*tünü serip de gamsızca, eşşeklerden hallice yatabiliyorsun ki? kıskanmadan önce kendine bir dönüp bakmalısın.

  bir şeyler yapmalısınız! bu hayat zenginleri kıskanarak geçmez. böyle devam ederseniz, sizin ağzınız açlıktan kokmaya devam ederken, zenginler de sabah akşam ortam yapıp starbucks'larda, efendim burger'larda falan hayatını dolu dolu yaşar. siz de kıskanıp, kudurup, bön bön bakıp çaresiz bir şekilde hayattan soğuyarak yaşarsınız.

  peki ben ne yaptım? hiç birşey. ciddiyim, ben hiç bir şey yapmadığım için bu kadar zırvalıyorum. çünkü ben zor yoldan tecrübe etmeye devam ediyorum. ve bu tecrübeleri, imkânı hali hazırda var olurken diğer insanların edinmesini istemediğim için. daha açıklayıcı olursak;

  işten geleli yarım saat oldu. üstüm başım toz toprak, sabaha kadar kalsit, dolomit soluduğum için şuan nefes almak da zorluk çekiyorum. herhangi bir fabrika da, gece vardiyası olarak sabah akşam amelelik yapıyorum. hemi de asgari ücretle.

  sonuca gelirsek;

  sorunun kaynağını önce kendinizde ararsanız, bir nebze de olsa kıskançlığınızı dindirebilirsiniz.
  11 -1 ... nivna
 • yazarların şu an dinlediği şarkılar

  45422.
  https://youtu.be/64RKGNvqGO0

  farkımı ortaya koymadan buradan uzaklaşmam.

  şamatayı kesin! azıcık şarkı dinleyin. kulak kanatan fabrika makinesinin seslerini değil.
  ... nivna
 • a haberi 3 kelime ile anlat

  109.
  yandaş medyanın g*t deliği.

  3 değil 4 oldu. ama olsun, 3 günlük dünya da 4 kelimenin lafı olmaz.

  iyi sabahlar.
  -1 ... nivna
 • 9 milyon suriyelinin bakımını üstlenen ülke

  12.
  zamanında hunharca oyları basan muazzam halkımızın, bu başlık altında acınacak derece de yakarışları..en sonunda kendimden de utandıracaksınız beni.

  diyecek tek kelimem yok. başınıza gelmesini istediniz, s*ke s*ke çekeceksiniz. yok öyle oyları hunharca yapıştırıp ağlamak.

  acınacak bir ülke olmamıza az kaldı. tüm suriye'yi ülkemize toplayıp, beyin oyunu yapmaya çalışıyorlar anlaşılan. hakkımı yedirmeeğmm! bişi söyleyeyim mi? y*rrağımı yedirmezsin. maaşının 4'te biri bu soysuz o*ospu çocuklarına gidiyor. sen halâ hakkını yedirmemeye devam et.

  ya bıraksanıza!
  7 ... nivna
 • empati kuramamak

  16.
  "kadın" olmamaktır.
  1 ... nivna
 • zonguldak ta oğlunu kurban etmeye çalışan baba

  1.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2132550/+

  allah yolunda, 16 yaşında ki oğlunu bildiğin kurban bayramından hallice kurban etmeye çalışan baba, neyse ki kafayı gövdeden ayıramayıp çocuğun ensesine ıska yaparak gerçekleştirememiş. işin tuhaf tarafı ise, çocuğun da bunu onaylaması. ya kardeşim, bak cidden ben bir gün fıttırırsam net diyorum bu ülkenin cahil toplumu yüzünden fıttırırım.

  ama insanları da bir yandan suçlayamıyorum, çünkü yıllardır din denen saçma sapan inanışlarla büyük bir şekilde kandırıldılar, ve devam ediyorlar.

  tuhaf gördüğüm bir tuhaf konu ise, bu herif müslüman olmasına rağmen, erkek çocukları kurban edilmesin diye sözde tanrı olan allah'ın gökten koyun kuzu indirmesini bilmeyip, nasıl böyle bir işe kalkıştığı? senin zihniyetinle kardeşim. haydi hepimiz el ele tutuşup kurban bayramında çocukların kafalarını gövdelerinden ayıralım. bayramlarda allahu ekber deyip koyunların, kuzuların kafalarını gövdelerinden ayırıp hayvan katliamı yapmak az geldi anlaşılan.

  yok yok, bu toplumun acilen araştırmayı, bilgi sahibi olmayı, sorgulamayı ve eleştirmeyi öğrenmesi gerekiyor. yoksa daha çook can alınır, b*ku b*kuna kan akıtılır.

  sabah sabah ruh sağlığımı bozdunuz!
  8 -1 ... nivna
 • gece 4 ten sonra sözlükte kimsenin kalmaması

  6.
  bazıları gece vardiyası bir işte çalışıyor.

  nefes almaya vaktim oluyor mu diye sorun?

  bırakın da şu illet platformda bir gün de biz olmayıverelim.
  1 -1 ... nivna
 • sigarayı bırakmak

  3196.
  21 yaşındayım, bir kere bile ağzıma sürmedim a*lah utandırmasın.

  bu zamana kadar hayatımda olan bir çok kişi, iyi niyetle gerek kötü niyetle beni alıştırmaya çalıştı. ne hikmettir ki buna izin vermedim.

  lisede alıştırmaya çalıştılar, restimi çektim ağzıma sürmeyeceğim dedim. yakamdan tuttular, duvara yapıştırdılar. içeceksin lan am*na koyduğumun çocuğu dediler, büyük baskı altında da olsam izin vermedim.

  askerde dahi alıştırmaya çalıştılar (kötü niyetle değil) af edersiniz ama ben mal mıyım? dedim. bu zamana kadar bir tane bile ağzıma sürmeyen ben, 6 aylık yaz tatilinde ufak tefek takıntılardan dolayı ağzıma sürersem bana yazık dedim. ben bunu kendime yakıştıramam dedim. ama irademe sahip çıkamayıp, yoğun psikolojik baskılara daha fazla dayanamamdan dolayı bir çok kez başlamayı düşünmüştüm bunu inkâr edemem. zaman bir şekilde geçti, o kâbustan uyandım ve şuan o tip düşüncelere girmemeye devam etmekteyim.

  sonuç itibariyle içmeyince içilmiyor. ayrıca bunun helal olsunluk bir tarafı da bence yok. tiryakiler gözlerinde fazla büyütüyorlar. siz de umarım bir gün umduğunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  geçmiş olsun.

  (bkz: nikotin)
  6 -7 ... nivna
 • ekşi sözlük çaylak onay sırası

  1327.
  bir genç bireyin, ortalama emekli olma süresiyle eşdeğerdir.

  orada yazar olabilmek için, daha fazla şeyler vaadedip daha fazla kendinizi yıpratmalısınız. yani o kafanızda var olan beyaz saçlarınızı daha fazla gürleştirmelisiniz.

  anlam veremiyorum, özelliği ney lan buranın? talep neden bu kadar fazla? hani uludağ'da değil de, ekşi'de yazmak çok mu havalı geliyor insanlara?

  4yılı aşkın süredir burada yazıyorum, gayet de memnunum. sidik yarıştıracak halde de değilim.

  (bkz: şişirilmiş balon)
  1 ... nivna
 • sokakta bir kız adres sorunca heyecanlanmak

  3.
  heyecanlanmak yerine, uzaklaş benden seni "tacizci" pis sapık! diye bir tepki verirdim.

  hep karılar mı tacize uğrayacak?

  aaaaay yetişinnnn, bana tecavüz ediyollaaah!

  2 gün sonra "mahluklar" haber kuruluşunda, "erqeq terörü" diye lanse ediliriz artık.
  2 ... nivna
 • okul hayatında en gereksiz ders

  429.
  rehberlik.

  ne bakıyorsunuz lan öyle avel avel? sırada 40 dakika boyunca boş boş oturup, bön bön baktığımız bir dersti. sürekli serbest kalırdık.

  bu durumda nasıl gerekli bir ders olabilir?
  1 -1 ... nivna
 • aşık olmak istemek

  243.
  aşık olup büyük pişmanlık duyduktan sonra da unutmak için ruhunuza yalvarıp, birdaha aşık olmamak için tövbe edersiniz. ama size güzel bir şey söyleyeyim, bir kere tam anlamıyla gerçekten aşık olduysanız, ardından o kişiden çok ciddi yaralar aldıysanız 2. sefere ne yaparsanız yapın aşık olamıyorsunuz. bunun sebebi de, artık her şeyin farkında olmak, ve aşka karşı ümit ve güven kaybetmek. aynı zamanda hayatınıza giren şahısa karşı da aynı şekilde. kaynak ne amuğoyim? diyenler.. kaynak benim yolunağoyim! şöyle bir dipnot da düşeyim, ben bu s*ktiğimin platformuna kendi tecrübem olmayan hiçbirşey yazmıyorum. yazmadığımı da zaten bir çok kişisel entrylerimde belirttim. saçma sapan şeyler yapmayın.

  hayat tv dizilerine benzemez. kendinize gelin!

  tehlikeli sularda yüzmeyin.
  2 -1 ... nivna
 • sözlükten 12 kızla yattım

  68.
  1 kız 12 kıza bedel olduğu için "12" numarasını kullanmak oldukça doğal bişi.
  1 ... nivna
 • hiç sevgilisi olmamış erkek

  1130.
  artık tecrübe etmeli. zira bir kere tecrübe ettikten sonra, karakteristik değişimine kendi bile inanamayacak. hayatı monotonluktan çıkacak, ve biraz da olsa şehvet duygusu azalacak. ayrıca özgüveni de artış gösterecek. ve evet, kadınları tanrı olarak da görmekten vazgeçecek.

  nasıl bu kadar emin konuşuyorsun? diyeceksiniz. çünkü benim ilk defa 17 yaşımda sevgilim olmuştu. ve hayatım birdaha eskisi gibi olmadı. sonra ardı arkası kesilmedi zaten.

  bol şans!
  1 ... nivna
 • sözlük yazarlarının itirafları

  165190.
  12 saat boyunca bu s*ktiğimin işyerinde çalışmak istemiyorum.

  bu halde başka ne bekliyordunuz a*k?
  ... nivna
 • 192 boyunda 88 kg 37 cm kola sahip olmak

  1.
  haydi karılarrrr.. adres belli! kapiş?
  ... nivna
 • hayalindeki meslek

  26.
  ünsüz bir film yönetmeni olmaktır.

  herkes ilgilendiği alanın adamı. yapacak bişi yok.
  1 -1 ... nivna
 • kadınların erkeklerden istedikleri

  314.
  psikolojilerinin kolay kolay yıkılmamasını, ve aşırı psikolojik güce sahip olmalarını.

  ağlak, kendine güvenmeyen, aşırı romantik ve pısırık bir erkekle kimse yatmaz beyler. artık bırakın boş işleri de gerçeği at gözlüğüyle değil, doğal gözlerinizle görün.
  3 ... nivna
 • wolfteam classic

  3.
  niye utanayım dostum? burada elalemin abuk subuk namus meselelerini konuşacağımıza, tüm ülkenin s*kindirik olarak bildiği bir oyun hakkında konuşmayı tercih ederim. ayrıca benim hangi alanda, hangi olaya entry gireceğim kimseyi ilgilendirmez! çekemiyorsan da basarsın eksiyi olur biter. laga luga yapmayın bana burada şimdi.
  2 ... nivna
 • yeni şeyler getiriyorum